Gaziemir
Gaziemir
Fatih Mah. 1197 Sk. No:4/B Sarnıç Gaziemir İzmir
Mobil: 0 (543) 352 09 35       7/24 Destek Hattı

Emir Kepenk LTD.

Kepenk Sektöründe Öncü Firma

Firma Hakkında

Biz Kimiz?

Emir Kepenk Ltd Şti ürün yelpazelerinin markası ile sektörün öncü firmalarından olmuştur. Araştırma ve Geliştirme konusunda elde edilen başarı, kaliteli malzemelerin müşteriye sunulması, üretimde kaliteyi hedef seçmesi Emir Kepenk Ltd Şti‘nin öncelikli hedefi olup, yıllardır sektörde bunu gerçekleştirmektedir.

2010 yılında kurulan Emir Kepenk Ltd Şti , yapı otomasyon sektöründe tecrübesi ve uzman teknik kadrosu ile satış, projelendirme, imalat, uygulama, montaj ve servis alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetini sürdürmektedir. Dünyada bu sektörün öncülüğünü yapan iddialı firmaların ürünlerini estetik, güvenli ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

Üretimde Kalite

Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz. Güven ve estetiğin buluştuğu noktada yaratıcı fikirlerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette ve yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir.

Konutlarda, Motorlu- Makaralı Panjur Sistemleri, kapalı garajlarında ise Uzaktan Kumandalı Garaj Kapısı Sistemleri, bahçe girişindeki ferforje kapılarına Uzaktan Kumandalı Bahçe Kapısı Motorları; fabrikalarda Endüstriyel Tip Fabrika ve Depo Kapıları, Yükleme Rampaları, Yükleme Körükleri, Hızlı Tip PVC Kapılar, PVC Şerit Kapıları; içerisinin görünmesi istenen yerlerde Motorlu Tam Görüş Sağlayan Kapılar; bürolarda ofislerde ve hastanelerde Güneş Kırıcı ve Karartma Perdeleri; marketlerde hastanelerde işyeri giriş çıkışlarında ve mağaza önlerinde giriş çıkışı rahatlatmak için Fotoselli Kapılar; işyerlerinde ve mağaza önlerinde güvenliği sağlamak için Motorlu Mağaza ve İşyeri Güvenlik Kepenkleri; araç giriş çıkışları için Otopark Bariyer Sistemlerini uygulamaktayız.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmak.

Değerlerimiz

- Yenilikçi olmak
- İleri görüşlü olmak
- Müşteri ve kalite odaklı olmak
- Güvenilir ve dürüst olmak
- Çalışkan olmak
- Takım çalışmasına inanmak
- İnsanlara değer vermek ve güvenmek
Hemen Ara
WhatsApp chat